Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Kapsář do auta KAUFMANN Minnie Mouse
Momentálně vyprodáno

Kapsář do auta KAUFMANN Minnie Mouse

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

556 Kč
378 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 178 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A074295

Kapsář do auta KAUFMANN Minnie Mouse
Kapsář do auta Minnie Mouse
ČÝslo vřrobku: MIKFZ630

DÝky kapsáři bude všechno uklizenÚ a přehlednÚ. S motivy Minnie Mouse. VelkÚ kapsy jsou ideálnÝ k uschovánÝ všeho, co dÝtě během jÝzdy potřebuje. Kapsář je univerzálnÝ, takže se dá upevnit na všechna autosedadla s opěrkami hlavy. Snadno ho upevnÝte a sundáte. Hezkř, odolnř a snadno udržovatelnř materiál.

Detaily:
• 100 % polyester

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.