Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KAUFMANN Polstrování pásu - Disney Princess
Momentálně vyprodáno

KAUFMANN Polstrování pásu - Disney Princess

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A091592

KAUFMANN Polstrování pásu - Disney Princess
Polstrování pásu
Disney Princess
Číslo výrobku: DPKFZ442

'Disney Princess' polstrování pásu s pěkným motivem. Tak bude poutání v autě legrace. Není jen pěkné na podívání, ale má i bezpečností funkci. Pasuje na pásy do všech aut. Pohodlná jízda. Přidělání na suchý zip.

Popis výrobku:
• Materiál: potah 100% polyester, výplň: 100% polyether polyols
• suchý zip

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.