Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KIDDY beacon 2 LED světla

KIDDY beacon 2 LED světla

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

249 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A110561

KIDDY beacon 2 LED světla
Pokud kdy pojedete už za šera na procházku nebo v deštivém či mlhavém dni, zajistí tato dvě světla, že Vás a Vaše dítě nikdo nepřehlédne.

Kiddy beacon 2 se upevní na podvozek. Nastavit se dají různé světelné stupně: stálé světlo, rychlé blikavé světle, pomalé blikavé světlo.
Vyrobeno z flexibilního silikonu, který je odolný počasí.

Vhodné na všechny běžné kočárky i nosítka na zádech, kola, batohy, školní aktovku apod.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KIDDY beacon 2 LED světla
249 Kč