Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
10% sleva od zaměstnanců
10% sleva od zaměstnanců
Kód kupónu
PR7790
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Kiddy Evoluna i-Size 2016 Pink včetně Isofix Base 2
Momentálně vyprodáno

Kiddy Evoluna i-Size 2016 Pink včetně Isofix Base 2

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
MOC¹ 12.246 Kč
9.990 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 2.256 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A157861

Kiddy Evoluna i-Size 2016 Pink včetně Isofix Base 2
Třída: 0+, hmotnost: 0 až 13 kg, Alter: od narození do ca. 15 měsíců

Dětská autosedačka Evoluna i-Size s integrovanou funkcí na ležení
My v Kiddy máme velký cíl. Vyvinout nejbezpečnější dětskou autosedačku světa. Díky Evoluna i-Size se stal tento sen realitou.

Vajíčko Evoluna i-Size poskytuje maximální bezpečnost pro novorozence a malé děti až do 15 měsíců. Hrdě Vám představujeme další vývoj osvědčené autosedačky Evolution s převratnou novinkou. Evoluna i-Size je světově jediná i-Size autosedačka na trhu, která přenese dítě v autě i mimo něj z polohy na sezení do rovného lehu. Patentovaná funkce na ležení KLF a nová velikost skořepiny umožňují zdravou polohu na dlouhých auto jízdách. Dítě leží v rovině proti směru jízdy stejně pohodlně jako bezpečně.

Test dokazuje, že Evoluna i-Size je díky futuristickému designu a zářivým barvám nejen pěkná na pohled. Je téměř neporazitelná po stránce komfortu a bezpečnosti. Velmi dobré výsledky Stiftung Warentest (06/2016), také ÖAMTC a TCS potvrzují, že nová Evoluna i-Size je nejlepší volbou.

Bezpečně v autě díky EPO-Side-Shelter
Bezpečnostní opatření v Evoluna i-Size je těžko překonat. Ochrana při bočním nárazu byla zdvojena. Nyní chrání dítě dokonce dvě ochranné vrstvy vstřebávající nárazovou energii. EPO-Side-Shelter je tady tím kouzelným slovem. EPO (expandovaný Polyolefin) je materiál, který pohlcuje spoustu energie. Kolizní síly jsou vstřebány, než dosáhnou citlivé části dětského těla.

Sladké sny i při jízdě!
První měsíce jsou velmi náročné. Novorozenci a malé děti by neměly být dlouho ve vzpřímené poloze, nýbrž by měly pokud možno ležet. Reflex držet hlavičku vzpřímeně ještě není vyvinut. U vzpřímené polohy by se mohlo dokonce stát, že hlavička přepadne vpřed a dojde k nedostatečnému přísunu kyslíku. Čím je dítě menší, tím zdravější je pokud možno vodorovná poloha pro hlavu a horní část těla.

Pohodlí ve spánku jako u dospělých
Rošt v autosedačce? To dává smysl! Inteligentní technologie Lie-Flat umožňuje, že dítě leží v Evoluna i-Size na roštu, který absorbuje nárazy a to chrání dětská záda. Nezachycuje pouze nárazy na nerovných cestách, ale zajišťuje také stejnoměrné odvětrávání, aby se dítě na zádech méně potilo. Potah je přirozeně prodyšný. Je tak postaráno o dobrou cirkulaci vzduchu.

5x polohovatelný pás
Délka pásů se dá uzpůsobit v 5 stupních. Pás je příjemně polstrovaný a optimálně přiléhá díky tvaru do V a kalhotovému tříbodovému systému. Jedním pohybem je dítě připásáno a odpásáno - manipulace přátelská uživateli bez nutnosti navlékání a vyvlékání pásů.

Flexibilní velikost
Autosedačce roste s dítětem díky různým vložkám a možnosti nastavení pásů. Vlastní vložka pro novorozence je součástí dodávky a garantuje před prvním použitím mnohem lepší polohu na sezení a ležení. Evoluna i-Size je větší než většina jiných autosedaček - vajíček a dá se proto déle používat.

Měkce polstrované textilní potahy
Textilní vložka Evoluny i-Size je velmi měkce polstrovaná a zajišťuje teplo a pohodlí. Potahy a sluneční stříška jsou odolné a dají se snadno a rychle odejmout bez komplikované demontáže pásového systému. Všechny textilní části jsou pratelné na 30 °C.

To nejlepší pro Vaše miminko a životní prostředí
My v Kiddy si přejeme dobrou budoucnost pro naše děti. V naší firmě dbáme na udržitelnost a provádíme přísné kontroly ohledně škodlivin.

Ochrana a stín - stupňovitá polohovatelnost
Integrovaná, stupňovitě polohovatelná Maxi sluneční stříška poskytuje dítěti klid a chrání ho před slunečním zářením a větrem. Potahy a sluneční stříška se dají snadno a rychle odejmout, jsou odolné a dají se prát na 30 stupňů.

Na cestách přirozeně zdravě
Díky jedinečné funkci na ležení můžete své dítě s klidem všude vzít. Do auta nebo jako cestovní systém na kočárku či jako houpací lehátko - všude se dá dítě převážet vleže. Můžete se na to spolehnout. Pomocí adaptérů můžete Evoluna i-Size upevnit také na klasické a golfové kočárky jiných výrobců.

Upevněním jedním kliknutím - snadno a bezpečně
S každou autosedačkou Evoluna i-Size dostanete automaticky Isofixovou základnu 2 v ceně. Jen dvěma úkony je garantováno bezchybné upevnění na Isofix v autě. Jeden klik upevní autosedačku na základně. Zelené kontrolky ukážou, zda je vajíčko správně zapadlé. Instalační ukazatel potvrdí, že autosedačka správně sedí. Těžko tak můžete udělat něco špatně.


Technické detaily:
 • Způsob instalace: proti směru jízdy
 • Zajištění dítěte: intergrované pásy
 • Zajištění autosedačky: Isofix Base 2
 • Funkce ležení v autě: ano
 • Délka zádové opěrky: 52 cm
 • Délka sedačky: 33 cm
 • Šířka ramen: 27 cm
 • Šířka boků: 26 cm
 • Rozměry autosedačky s madlem v poloze na nošení (V x Š x H): 60 x 44 x 68 cm
 • Rozměry autosedačky s položeným madlem (V x Š x H): 39 x 44 x 79 cm
 • Hmotnost autosedačky: 4,9 kg
 • Rozměry Isofix Base 2 (V x Š x H): 18 x 31 x 68 cm
 • Hmotnost Isofix Base 2: 6 kg
Obsah dodávky:
 • autosedačka Evoluna i-Size
 • základna Isofix Base 2
 • novorozenecká vložka

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.