Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Kiddy Evoluna i-Size 2017 Steel Grey včetně Isofix Base 2

Kiddy Evoluna i-Size 2017 Steel Grey včetně Isofix Base 2

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Kiddy Evoluna 2017 Ruby Red včetně Isofix Base 2
 • Kiddy Evoluna i-Size 2017 Nougat Brown včetně Isofix Base 2
 • Kiddy Evoluna 2017 Ocean Petrol včetně Isofix Base 2
 • Kiddy Evoluna 2017 Night Blue včetně Isofix Base 2

12.346 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A192486

Kiddy Evoluna i-Size 2017 Steel Grey včetně Isofix Base 2
Třída 0+, 0 až 13 kg, od narození do ca. 15 měsíců

Světově jedinečná funkce na ležení také v autě
Evoluna i-Size je světově jediná autosedačka - vajíčko i-Size na našem trhu, která má funkci na ležení v autě i mimo něj.
Testovaná a patentovaná funkce na ležení od Kiddy byla speciálně vyvinuta pro potřeby novorozenců a předčasně narozených dětí. Vzhledem k tomu, že ještě nemají plně vyvinutou svalovinu týlu, může hlavička snadno přepadnout dopředu, což může vést k dýchacím problémům i nízkému sycení krve kyslíkem. Tomu se dá předejít pokud možno plochým úhlem v leže.

Evoluna i-Size nabízí tuto funkci na ležení jako jediná autosedačka také v autě. Díky přehození madla se pohybuje rošt ve vnitřku vajíčka směrem nahoru, který přivede dítě do vodorovné polohy.
Rošt navíc zachytí nárazy při nehodě a na nerovném povrchu a chrání citlivou páteř miminka. Plochá poloha při ležení je doporučována dětskými lékaři zejména při delších cestách, protože tato ergonomická poloha šetří záda a je lepší pro vývoj páteře miminka.

Optimalizovaná ochrana při bočním nárazu i upevněním jedním klikem na Kiddy Isofix Base 2 znamenají, že autosedačka patří aktuálně k nejbezpečnější na světe.

Tím přesvědčila také v letošním testu autosedaček Stiftung Warentest (vydání 06/2016). Mezi 26 testovanými autosedačkami dostala známku "velmi dobrý" (1,5).

Perfektní cestovní systém
Společně s dětskými kočárky Kiddy vytváří Evoluna i-Size výborný cestovní systém. Autosedačka nabízí díky ploché poloze na ležení pohodlnou alternativu k hluboké korbičce.

Maximální ochrana při bočním nárazu
Pro maximální ochranu při bočním nárazu je v autosedačce integrovaná zvláštní vrstva absorbující energie. Společně s extra zafixovanými komponenty pro ochranu bočního nárazu na vnějších stranách - vyrobené z EPO (expondovaný Polyolefin) - pohlcuje při bočním nárazu kolizní síly dříve, než se dostanou k citlivým částem těla miminka.

5x polohovatelný pás
Délka pásů se dá uzpůsobit v 5 stupních. Pás je příjemně polstrovaný a optimálně přiléhá díky tvaru do V a kalhotovému tříbodovému systému. Jedním pohybem je dítě připásáno a odpásáno - manipulace přátelská uživateli bez nutnosti navlékání a vyvlékání pásů.

Flexibilní velikost
Autosedačce roste s dítětem díky různým vložkám a možnosti nastavení pásů. Vlastní vložka pro novorozence je součástí dodávky a garantuje před prvním použitím mnohem lepší polohu na sezení a ležení. Evoluna i-Size je větší než většina jiných autosedaček - vajíček a dá se proto déle používat.

Ochrana a stín - stupňovitá polohovatelnost
Integrovaná sluneční stříška je stupňovitě polohovatelná a má ochranu UVP 50+. Výborně chrání miminko před slunečním zářením. Potahy a sluneční stříška se dají snadno a rychle odejmout, jsou odolné a dají se prát na 30 stupňů.

Upevněním jedním kliknutím - snadno a bezpečně
Snadná montáž Evoluny i-Size v autě díky základně Kiddy Isofix Base 2. Jeden klik upevní autosedačku na základně a zelené ukazatele ukáží, zda je vajíčko správně uchycené.

Sladké sny i při jízdě!
První měsíce jsou velmi náročné. Novorozenci a malé děti by neměly být dlouho ve vzpřímené poloze, nýbrž by měly pokud možno ležet. Reflex držet hlavičku vzpřímeně ještě není vyvinut. U vzpřímené polohy by se mohlo dokonce stát, že hlavička přepadne vpřed a dojde k nedostatečnému přísunu kyslíku. Čím je dítě menší, tím zdravější je pokud možno vodorovná poloha pro hlavu a horní část těla.

Pohodlí ve spánku jako u dospělých
Rošt v autosedačce? To dává smysl! Inteligentní technologie Lie-Flat umožňuje, že dítě leží v Evoluna i-Size na roštu, který absorbuje nárazy a to chrání dětská záda. Nezachycuje pouze nárazy na nerovných cestách, ale zajišťuje také stejnoměrné odvětrávání, aby se dítě na zádech méně potilo. Potah je přirozeně prodyšný. Je tak postaráno o dobrou cirkulaci vzduchu.

Měkce polstrované textilní potahy
Zvýšené pohodlí nabízí nové, měkce polstrované látky v sedačce a oblasti hlavy. Dalším výborným prvkem je vzor látek: Puntíky ukazují znaky Morseovky, která dává zcela zvláštní poselství: ,,Kiddy - we love our kids". Jedinečná a nezaměnitelná.

To nejlepší pro Vaše miminko a životní prostředí
My v Kiddy si přejeme dobrou budoucnost pro naše děti. V naší firmě dbáme na udržitelnost a provádíme přísné kontroly ohledně škodlivin.

Technické detaily:
 • Výška dítěte: max. 83 cm
 • Způsob instalace: proti směru jízdy
 • Zajištění dítěte Integrovaný tříbodový pás
 • Zajištění autosedačky: Isofix Base 2
 • Funkce ležení v autě: Ano
 • Délka zádové opěrky: 52 cm
 • Délka sedačky: 33 cm
 • Šířka ramen: 27 cm
 • Šířka boků: 26 cm
 • Úhel ležení při napřímené zádové opěrce: 108°
 • Úhel ležení v poloze na ležení: 130°
 • Rozměry autosedačky s madlem v poloze na nošení (V x Š x H): 60 x 44 x 68 cm
 • Rozměry autosedačky s položeným madlem (V x Š x H): 39 x 44 x 79 cm
 • Hmotnost autosedačky: 4,9 kg
 • Rozměry Isofix Base 2 (V x Š x H): 18 x 31 x 68 cm
 • Hmotnost Isofix Base 2: 6,0 kg
Obsah dodávky:
 • autosedačka Evoluna i-Size
 • základna Isofix Base 2
 • Novorozenecká vložka

Příslušenství

Cena
191 Kč
Cena
790 Kč
Cena
339 Kč
Cena
120 Kč
Cena
229 Kč

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


Kiddy Evoluna i-Size 2017 Steel Grey včetně Isofix Base 2
12.346 Kč