Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KIDDY Guardian Pro 2 2015 - 018 Marrakech

KIDDY Guardian Pro 2 2015 - 018 Marrakech

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 6.791 Kč
6.760 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A143489

KIDDY Guardian Pro 2 2015 - 018 Marrakech
TřÝda: 1/2/3, hmotnost: 9 - 36 kg, věk: ca. 9 měsÝců až ca. 12 let

Naše dětskÚ autosedačky rostou s dÝtětem!

Kiddy Guardian Pro 2 doprovázÝ Vaše dÝtě od ca. 9 měsÝců do ca. 12 let a šetřÝ Vám koupi druhÚ autosedačky, protože se dá třÝdimenzionálně nastavit. Autosedačku na celÚ dětstvÝ jsme dále vyvinuli po stránce bezpečnostni a pohodlÝ. Kromě osvědčenÚho pultÝku Kiddy zářÝ patentovanřm pohlcovačem otřesů kiddy Schock-Absorber.

BezpečnostnÝ prvky

OriginálnÝ pultÝk KIDDY
OriginálnÝ pultÝk Kiddy umožnuje "zabalenÝ" hornÝ části těla v přÝpadě frontálnÝho nárazu nebo prudkÚho bržděnÝ. Citlivá oblast krčnÝ páteře je tÝm mÚně zatěžována ve srovnánÝ s běžnřmi pásovřmi systÚmy. Mimo to se dá pultÝk použÝvat jako stoleček na hranÝ. Kiddy doporučuje jeho použÝvánÝ do 18 kg.

Shock Absorber 2. generace
Od věkovÚ třÝdy 2 použÝvajÝ děti pro zajištěnÝ třÝbodovř pás. Jenže tento systÚm byl vyroben pro dospělÚ. Náš jedinečnř Kiddy Shock AbsorbÚr (KSA) absorbuje vzniklou brzdnou energii vznikajÝcÝ na třÝbodovÚm pásu a chránÝ Vaše dÝtě před přÝliš velkřm zatÝženÝm.

Optimalizovaná postrannÝ geometrie
DÝky novÚmu tvaru komponentů k ochraně při bočnÝm nárazu mohou lÚpe působit naše vysokovřkonnostnÝ materiály. Oblast hlavy a krku jsou tedy optimálně chráněny a vřhled do strany nenÝ tÚměř omezen.

HIGH-TECH materiál
Právě oblast hlavy a ramenou je u dětÝ velmi ohroženy, protože hlava je těžká ve srovnánÝ se zbytkem těla. DÝky použitÝ vysoce vřkonnstnÝho materiálu Honey Comb V2 v oblasti hlavy a ramenou je tato velmi citlivá zóna velmi dobře chráněna.

Prvky komfortu

SnadnÚ nastavenÝ vřšky a šÝřky
Chceme Vám to usnadnit jak to jen jde. Jedinečnř nastavovacÝ mechanismus autosedačky umožnuje současnÚ přizpůsobenÝ vřšky a šÝřky jedinřm pohybem ruky.

Spánková poloha
NejpohodlnějšÝ poloha v každÚ situaci: Potřebujete jen několik málo sekund, abyste nastavili autosedačku do polohy na leženÝ (použitelná do 18 kg). Širokř sedák umožnuje klidnř a pohodlnř spánek. ZatÝmco se soustředÝte na provoz, Vaše dÝtě se uvolnÝ a současně je optimálně v bezpečÝ.

IntegrovanÚ diagonálnÝ vedenÝ pásů
DÝky novÚ zvedacÝ technice vedenÝ pásů bude připásánÝ a odpásánÝ ještě snazšÝ a bezpečnějšÝ.

TřÝstupnovÚ prodlouženÝ nohou
Kiddy Guardian Pro 2 se vyznačuje dlouhou uživatelskou dobou, protože roste s dÝtětem. TřÝstupnovÚ prodlouženÝ podsedáku zajistÝ, že bezpečně a pohodlně sedÝ i rostoucÝ děti.

SkládacÝ, vyjÝmacÝ polštářek
Opora a dobrř pocit při sezenÝ. Vaše dÝtě se bude neustále dobře cÝtit a jÝzdu v autě si bude užÝvat. Bez ohledu na to, jestli jedete na rodinnou dovolenou nebo do supermarketu za rohem.

Prodyšnř materiál UERMOTEX
NenÝ nic vÝce nepřÝjemnÚ, než v lÚtě sedět v lepivÚm, propocenÚm oblečenÝ - to platÝ pro dospělÚ i pro děti. Proto u Kiddy použÝváme prodyšnř materiál Thermotex v mÝstech, kde se člověk nejvÝce potÝ. Velmi prodyšnř materiál zajistÝ přÝjemnÚ klima při sezenÝ, takže i dlouhá autojÝzda bude přÝjemná.

Odolnř potah
Potahy, kterÚ jsou k dostánÝ v mnoha designech, jsou snÝmatelnÚ a dajÝ se vyprat na 30°C (šetrnÚ pranÝ).

Rozměry a hmotnost:
MinimálnÝ šÝřka: 46 cm
MinimálnÝ vřška: 65 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: ca. 7,5 kg

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KIDDY Guardian Pro 2 2015 - 018 Marrakech
MOC¹ 6.791 Kč
6.760 Kč