Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KIDDY Guardian Pro 2 2016 - 068 Singapore

KIDDY Guardian Pro 2 2016 - 068 Singapore

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 6.791 Kč
6.760 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A143513

KIDDY Guardian Pro 2 2016 - 068 Singapore
Třída: 1/2/3, hmotnost: 9 - 36 kg, věk: ca. 9 měsíců až ca. 12 let

Naše dětské autosedačky rostou s dítětem!

Kiddy Guardian Pro 2 doprovází Vaše dítě od ca. 9 měsíců do ca. 12 let a šetří Vám koupi druhé autosedačky, protože se dá třídimenzionálně nastavit. Autosedačku na celé dětství jsme dále vyvinuli po stránce bezpečnostni a pohodlí. Kromě osvědčeného pultíku Kiddy září patentovaným pohlcovačem otřesů kiddy Schock-Absorber.

Bezpečnostní prvky

Originální pultík KIDDY
Originální pultík Kiddy umožnuje "zabalení" horní části těla v případě frontálního nárazu nebo prudkého brždění. Citlivá oblast krční páteře je tím méně zatěžována ve srovnání s běžnými pásovými systémy. Mimo to se dá pultík používat jako stoleček na hraní. Kiddy doporučuje jeho používání do 18 kg.

Shock Absorber 2. generace
Od věkové třídy 2 používají děti pro zajištění tříbodový pás. Jenže tento systém byl vyroben pro dospělé. Náš jedinečný Kiddy Shock Absorbér (KSA) absorbuje vzniklou brzdnou energii vznikající na tříbodovém pásu a chrání Vaše dítě před příliš velkým zatížením.

Optimalizovaná postranní geometrie
Díky novému tvaru komponentů k ochraně při bočním nárazu mohou lépe působit naše vysokovýkonnostní materiály. Oblast hlavy a krku jsou tedy optimálně chráněny a výhled do strany není téměř omezen.

HIGH-TECH materiál
Právě oblast hlavy a ramenou je u dětí velmi ohroženy, protože hlava je těžká ve srovnání se zbytkem těla. Díky použití vysoce výkonnstního materiálu Honey Comb V2 v oblasti hlavy a ramenou je tato velmi citlivá zóna velmi dobře chráněna.

Prvky komfortu

Snadné nastavení výšky a šířky
Chceme Vám to usnadnit jak to jen jde. Jedinečný nastavovací mechanismus autosedačky umožnuje současné přizpůsobení výšky a šířky jediným pohybem ruky.

Spánková poloha
Nejpohodlnější poloha v každé situaci: Potřebujete jen několik málo sekund, abyste nastavili autosedačku do polohy na ležení (použitelná do 18 kg). Široký sedák umožnuje klidný a pohodlný spánek. Zatímco se soustředíte na provoz, Vaše dítě se uvolní a současně je optimálně v bezpečí.

Integrované diagonální vedení pásů
Díky nové zvedací technice vedení pásů bude připásání a odpásání ještě snazší a bezpečnější.

Třístupnové prodloužení nohou
Kiddy Guardian Pro 2 se vyznačuje dlouhou uživatelskou dobou, protože roste s dítětem. Třístupnové prodloužení podsedáku zajistí, že bezpečně a pohodlně sedí i rostoucí děti.

Skládací, vyjímací polštářek
Opora a dobrý pocit při sezení. Vaše dítě se bude neustále dobře cítit a jízdu v autě si bude užívat. Bez ohledu na to, jestli jedete na rodinnou dovolenou nebo do supermarketu za rohem.

Prodyšný materiál UERMOTEX
Není nic více nepříjemné, než v létě sedět v lepivém, propoceném oblečení - to platí pro dospělé i pro děti. Proto u Kiddy používáme prodyšný materiál Thermotex v místech, kde se člověk nejvíce potí. Velmi prodyšný materiál zajistí příjemné klima při sezení, takže i dlouhá autojízda bude příjemná.

Odolný potah
Potahy, které jsou k dostání v mnoha designech, jsou snímatelné a dají se vyprat na 30°C (šetrné praní).

Rozměry a hmotnost:
Minimální šířka: 46 cm
Minimální výška: 65 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: ca. 7,5 kg

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KIDDY Guardian Pro 2 2016 - 068 Singapore
MOC¹ 6.791 Kč
6.760 Kč