Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 064 Silverstone

KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 064 Silverstone

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 018 Marrakech
  • KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 048 Mumbai
  • KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 051 Shanghai
  • KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 091 Dublin

MOC¹ 8.155 Kč
7.960 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 195 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A143584

KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 064 Silverstone
TřÝda: 1/2/3, hmotnost: 9 - 36 kg, věk: ca. 9 měsÝců až ca. 12 let

Kiddy Guardianfix Pro 2 je módnÝ highlight a mistrovskř kousek od kiddy. Spojuje přednosti úspěšnÚ řady Guardian se všemi vřbornřmi bezpečnostnÝmi prvky a prvky komfortu. NavÝc ale disponuje připojenÝm na Isofix auta. Jedná se o autosedačku, která roste s dÝtětem a nenechává žádná přánÝ nevyplněná.

BezpečnostnÝ prvky

OriginálnÝ pultÝk KIDDY
Tento pultÝk od Kiddy umožnuje zabalenÝ hornÝ části těla dÝtěte okolo něj v přÝpadě přÝmÚho nárazu nebo prudkÚho zabrzděnÝ. Citlivá oblast krčnÝ páteře je tÝm mÚně zatěžována ve srovnánÝ s běžnřmi pásovřmi systÚmy. Mimo to se dá pultÝk použÝvat jako stoleček na hranÝ. Kiddy doporučuje jeho použÝvánÝ do 18 kg.

KIDDY SHOCK ABSORBER 2. generace
Od věkovÚ třÝdy 2 použÝvajÝ děti pro zajištěnÝ třÝbodovř pás. Jenže tento systÚm byl vyroben pro dospělÚ. Náš jedinečnř Kiddy Shock AbsorbÚr (KSA) absorbuje vzniklou brzdnou energii vznikajÝcÝ na třÝbodovÚm pásu a chránÝ Vaše dÝtě před přÝliš velkřm zatÝženÝm.

Optimalizovaná postrannÝ geometrie
DÝky novÚmu tvaru komponentů k ochraně při bočnÝm nárazu mohou lÚpe působit naše vysokovřkonnostnÝ materiály. Oblast hlavy a krku jsou tedy optimálně chráněny a vřhled do strany nenÝ tÚměř omezen.

HIGH-TECH materiál
Právě oblast hlavy a ramenou je u dětÝ velmi ohroženy, protože hlava je těžká ve srovnánÝ se zbytkem těla. DÝky použitÝ vysokovřkonnostnÝho materiálu Honey Comb V2 ve spojenÝ s EPP (expandovanř polypropylen) v oblasti hlavy a ramen je tato citlivá zóna velmi dobře chráněna.

OptimálnÝ sednutÝ
Kiddy Guardianfix Pro 2 se přizpůsobÝ vřškou a šÝřkou proporcÝm těla dÝtěte. Těsně přilÚhajÝcÝ postrannÝ prvky tÝm poskytujÝ ještě lepšÝ ochranu a i staršÝ děti sedÝ pohodlně. TřÝstupnovÚ prodlouženÝ sedáku se přizpůsobÝ rostoucÝm nohám. To je bezpečnř a ergonomickř "růst" spolu s každou růstovou fázÝ Vašeho dÝtěte.

Prvky komfortu

IntegrovanÚ diagonálnÝ vedenÝ pásů
S novou pákovou technikou od Kiddy je přikládánÝ a odjÝmánÝ pásu na vodÝcÝch bodech ještě jednoduššÝ a bezpečnějšÝ.

Konektory KIDDY K-FIX
PomocÝ konektorů Kiddy k-fix spojÝte Vaši autosedačku velmi snadno s normovanřm upevnovacÝm systÚmem ISOFIX. Tento systÚm je součástÝ četnřch aut (viz. Seznam značek aut nÝže) a vytvářÝ pevnÚ spojenÝ mezi karosÚriÝ a dětskou autosedačkou.

ZasouvacÝ mechanismus
S praktickřm zasouvacÝm mechanismem můžete ramena Kiddy k-fix snadno a rychle zasunout do autosedačky. Autosedačka je proto bez problÚmu použÝvatelná takÚ v autech bez ISOFIXu.

NastavenÝ jednou rukou
Chceme Vám to usnadnit jak to jen jde. Jedinečnř nastavovacÝ mechanismus umožnuje současnÚ uzpůsobenÝ vřšce a šÝřce dÝtěte jen jedinř úkonem ruky.

TřÝstupnovÚ prodlouženÝ sedacÝ části
Kiddy Guardianfix Pro 2 se vyznačuje svou dlouhou uživatelskou dobou, protože roste spolu s dÝtětem. TřÝstupnovÚ prodlouženÝ podsedáku zajistÝ, že bezpečně a pohodlně sedÝ i rostoucÝ děti.

Prodyšnř materiál UERMOTEX
NenÝ nic vÝce nepřÝjemnÚ, než sedět v letnÝch dnech v propocenÚm oblečenÝ. Proto použÝváme prodyšnř materiál Thermotex v mÝstech, na kterřch se dÝtě nejvÝce potÝ. Velmi prodyšnř materiál se postará o přÝjemnÚ klima při sezenÝ takÚ u dlouhřch autojÝzd.

SkládacÝ, vyjÝmacÝ polštářek
Opora a dobrř pocit při sezenÝ. Vaše dÝtě se bude neustále dobře cÝtit a jÝzdu v autě si bude užÝvat. Bez ohledu na to, jestli jedete na rodinnou dovolenou nebo do supermarketu za rohem.

Odolnř potah
Potahy, kterÚ jsou k dostánÝ v mnoha designech, jsou snÝmatelnÚ a dajÝ se vyprat na 30°C (šetrnÚ pranÝ).

Rozměry a hmotnost:
• Minimum: 46 x 68 x 40 cm
• Maximum: 60 x 81 x 52 cm
• Hmotnost: ca. 8,5 kg

PDF Seznam typů aut


Obsah dodávky bez žlutřch pomocnÝků pro zavedenÝ ramen Isofixu.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 064 Silverstone
MOC¹ 8.155 Kč
7.960 Kč