Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KIDDY Phoenixfix 3 Dublin 2016

KIDDY Phoenixfix 3 Dublin 2016

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 5 kusy k dispozici!

6.890 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A167023

KIDDY Phoenixfix 3 Dublin 2016
Třída: 1. Hmotnost: 9 - 18 kg, věk: ca. 9 měsíců do ca. 4 let

Chcete pro své dítě ten nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejhezčí Phtnixfix, který jsme kdy vyrobili? Tady je! Se svým vylepšeným pultíkem splnuje Phtnixfix 3 nejnovější a nejpřísnější bezpečnostní normy. Mimo to zajištují uživatelsky přátelské ovládání, zvýšená poloha na sezení a zádový díl s prodyšným Mesh potahem více flexibility a přesvědčivé pohodlí. To oceníte hlavně na dlouhých cestách.

Dětská autosedačka, která roste s dítětem.
Těšte se na více než 3 společné roky s Vaší autosedačkou Phtnixfix 3. 3 roky, během kterých Vaše dítě povyroste o 30 cm. Phtnixfix 3 je na to připraven! Opěrka na nohy, sedák a opěrka hlavy zajištují to nejlepší přizpůsobení velikosti a tím bezpečnost a pohodlí malého pasažéra.

Inovativní. Moderní. Pohodlná.
Autosedačka Phtnixfix 3 Vám dá, co hledáte. Ale rodiče chtějí ještě více. Chtějí bezpečnost. Optimalizovaná postranní geometrie, použití vysoce výkonných materiálů a originálního pultíku Kiddy umožnují výborný výsledek. Phtnixfix 3 - dobrý pocit při každé jízdě.

Kiddy Shock-Absorber
Náš jedinečný bezpečnostní prvek, Kiddy Shock-Absorber (KSA), absorbuje částečně nárazovou energii vznikající na tříbodovém pásu a chrání Vaše dítě před vysokým zatížením. V druhé generaci jsme ještě optimalizovali absorpční materiál k vyššímu pohlcování energie.

Nové komponenty postranní ochrany
Nové tvarování bočních komponentů navíc zajistí optimální účinek naše vysoce výkonného materiálu Honey Comb V2. Oblast hlavy a ramen je v případě bočního nárazu výborně chráněna. Současně zůstane pro dítě zachován výhled z bočního okna. Výhled z okna zabaví dítě na cestě.

Nejnovější systém pultíku
Velmi dobré inženýrům Kiddy ještě nikdy nedostačovalo. Pultík Kiddy je nyní ještě bezpečnější.
Zejména u malých dětí je oblast hlavy a krku v případě nehody nebo prudkého brzdění velmi ohrožena. Hlava je v porovnání s tělem ještě velká a těžká. Díky speciálnímu tvaru umožnuje pultík Kiddy "zabalení se" horní části těla a zajistí tím nižší zatížení týlu.

Do aut s i bez Isofixu
At už s nebo bez Isofixu: Phtnixfix 3 můžete v autě snadno namontovat. Zajistěte autosedačku jednoduše praktickými k-fix+ konektory a pásem auta nebo jen pásem auta.
Díky praktickému zasouvacímu mechanismu můžete konektory Kiddy k-fix+ rychle a snadno vsunout. Autosedačka se dá proto bez problému používat i v autech bez Isofixu a díky své velmi nízké hmotnosti umožnuje snadnou výměnu mezi auty.

Nový potah sedáku a sedací polštář
Vaše dítě nejenže bezpečně sedí, ale sedí také výše než u předešlého modelu. Pro zvýšení pohodlí při sezení je šířka sedáku o 5 cm větší a sedák je velmi měkce polstrován. Navíc má Phtnixfix 3 sedací polštář, který umožnuje uzpůsobení velikosti dítěte od ca. 9 do ca. 18 měsíců Jakmile je Vaše dítě větší, dá se sedací polštář snadno odejmout. Tak roste Phtnixfix 3 s Vaším dítětem.

Opěrka na nohy je 4x polohovatelná
Polohovatelnost opěrky na nohy zajištuje pohodlné sezení rostoucího dítěte.

5x polohovatelná opěrka hlavy
Díky polohovatelné opěrce hlavy roste Phtnixfix 3 výškově a znamená individuální uzpůsobení velikosti dítěte.

3D Mesh potah
Tento stylový, sítový funkční materiál je integrován v zádové opěrce, sedačce, pultíku a sedacím polštáři. Díky vysoké prodyšnosti zajištuje příjemné klima při sezení i při vyšších teplotách. Praktické: Potah autosedačky se snadno stáhne a dá vyprat na 30 stupnů.

Technické detaily:
 • Hmotnost: ca. 6,6 kg
 • Vnější rozměry (V x Š x H): 60 - 68 cm x 53 x 45 - 50 cm
 • Vnitřní rozměry: šířka hlavy 18 cm, šířka ramen 29 cm, šířka sedačky 30 cm, výška 57 - 65 cm, hloubka sedačky 37 - 42 cm
 • Úhel zádové opěrky: nastavitelnost od 90° - 115° (v závislosti na typu auta)
 • Způsob instalace: po směru jízdy
 • Typ pásu pro zajištění dítěte: tříbodový pás auta (třída 1 s pultíkem)
 • Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

  Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

  Podrobnosti

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  KIDDY Phoenixfix 3 Dublin 2016
  6.890 Kč