Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KIDDY Phtnixfix 3 Marrakech 2016
Momentálně vyprodáno

KIDDY Phtnixfix 3 Marrakech 2016

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
6.860 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A167000

KIDDY Phtnixfix 3 Marrakech 2016
TřÝda: 1., hmotnost: 9 - 18 kg, věk: ca. 9 měsÝců do ca. 4 let

Chcete pro svÚ dÝtě ten nejbezpečnějšÝ, nejpohodlnějšÝ a nejhezčÝ Phtnixfix, kterř jsme kdy vyrobili? Tady je! Se svřm vylepšenřm pultÝkem splnuje Phtnixfix 3 nejnovějšÝ a nejpřÝsnějšÝ bezpečnostnÝ normy. Mimo to zajištujÝ uživatelsky přátelskÚ ovládánÝ, zvřšená poloha na sezenÝ a zádovř dÝl s prodyšnřm Mesh potahem vÝce flexibility a přesvědčivÚ pohodlÝ. To ocenÝte hlavně na dlouhřch cestách.

Dětská autosedačka, která roste s dÝtětem.
Těšte se na vÝce než 3 společnÚ roky s VašÝ autosedačkou Phtnixfix 3. 3 roky, během kterřch Vaše dÝtě povyroste o 30 cm. Phtnixfix 3 je na to připraven! Opěrka na nohy, sedák a opěrka hlavy zajištujÝ to nejlepšÝ přizpůsobenÝ velikosti a tÝm bezpečnost a pohodlÝ malÚho pasažÚra.

InovativnÝ. ModernÝ. Pohodlná.
Autosedačka Phtnixfix 3 Vám dá, co hledáte. Ale rodiče chtějÝ ještě vÝce. ChtějÝ bezpečnost. Optimalizovaná postrannÝ geometrie, použitÝ vysoce vřkonnřch materiálů a originálnÝho pultÝku Kiddy umožnujÝ vřbornř vřsledek. Phtnixfix 3 zajistÝ dobrř pocit při každÚ jÝzdě.

Kiddy Shock-Absorber
Náš jedinečnř bezpečnostnÝ prvek, Kiddy Shock-Absorber (KSA), absorbuje částečně nárazovou energii vznikajÝcÝ na třÝbodovÚm pásu a chránÝ Vaše dÝtě před vysokřm zatÝženÝm. V druhÚ generaci jsme ještě optimalizovali absorpčnÝ materiál k vyššÝmu pohlcovánÝ energie.

NovÚ komponenty postrannÝ ochrany
NovÚ tvarovánÝ bočnÝch komponentů navÝc zajistÝ optimálnÝ účinek naše vysoce vřkonnÚho materiálu Honey Comb V2. Oblast hlavy a ramen je v přÝpadě bočnÝho nárazu vřborně chráněna. Současně zůstane pro dÝtě zachován vřhled z bočnÝho okna. Vřhled z okna zabavÝ dÝtě na cestě.

NejnovějšÝ systÚm pultÝku
Velmi dobrÚ inženřrům Kiddy ještě nikdy nedostačovalo. PultÝk Kiddy je nynÝ ještě bezpečnějšÝ.
ZejmÚna u malřch dětÝ je oblast hlavy a krku v přÝpadě nehody nebo prudkÚho brzděnÝ velmi ohrožena. Hlava je v porovnánÝ s tělem ještě velká a těžká. DÝky speciálnÝmu tvaru umožnuje pultÝk Kiddy "zabalenÝ se" hornÝ části těla a zajistÝ tÝm nižšÝ zatÝženÝ třlu.

Do aut s i bez Isofixu
At už s nebo bez Isofixu: Phtnixfix 3 můžete v autě snadno namontovat. Zajistěte autosedačku jednoduše praktickřmi k-fix konektory a pásem auta nebo jen pásem auta.
DÝky praktickÚmu zasouvacÝmu mechanismu můžete konektory Kiddy k-fix rychle a snadno vsunout. Autosedačka se dá proto bez problÚmu použÝvat i v autech bez Isofixu a dÝky svÚ velmi nÝzkÚ hmotnosti umožnuje snadnou vřměnu mezi auty.

Novř potah sedáku a sedacÝ polštář
Vaše dÝtě nejenže bezpečně sedÝ, ale sedÝ takÚ vřše než u předešlÚho modelu. Pro zvřšenÝ pohodlÝ při sezenÝ je šÝřka sedáku o 5 cm většÝ a sedák je velmi měkce polstrován. NavÝc má Phtnixfix 3 sedacÝ polštář, kterř umožnuje uzpůsobenÝ velikosti dÝtěte od ca. 9 do ca. 18 měsÝců Jakmile je Vaše dÝtě většÝ, dá se sedacÝ polštář snadno odejmout. Tak roste Phtnixfix 3 s VašÝm dÝtětem.

Opěrka na nohy je 4x polohovatelná
Polohovatelnost opěrky na nohy zajištuje pohodlnÚ sezenÝ rostoucÝho dÝtěte.

5x polohovatelná opěrka hlavy
DÝky polohovatelnÚ opěrce hlavy roste Phtnixfix 3 vřškově a znamená individuálnÝ uzpůsobenÝ velikosti dÝtěte.

3D Mesh potah
Tento stylovř, sÝtovř funkčnÝ materiál je integrován v zádovÚ opěrce, sedačce, pultÝku a sedacÝm polštáři. DÝky vysokÚ prodyšnosti zajištuje přÝjemnÚ klima při sezenÝ i při vyššÝch teplotách. PraktickÚ: Potah autosedačky se snadno stáhne a dá vyprat na 30 stupnů.

TechnickÚ detaily:
 • Hmotnost: ca. 6,6 kg
 • VnějšÝ rozměry (V x Š x H): 60 - 68 cm x 53 x 45 - 50 cm
 • VnitřnÝ rozměry: šÝřka hlavy 18 cm, šÝřka ramen 29 cm, šÝřka sedačky 30 cm, vřška 57 - 65 cm, hloubka sedačky 37 - 42 cm
 • Úhel zádovÚ opěrky: nastavitelnost od 90° - 115° (v závislosti na typu auta)
 • Způsob instalace: po směru jÝzdy
 • Typ pásu pro zajištěnÝ dÝtěte: třÝbodovř pás auta (třÝda 1 s pultÝkem)
 • Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

  Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

  Podrobnosti

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.