Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KIDDY Smartfix 2016 - 091 Dublin

KIDDY Smartfix 2016 - 091 Dublin

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 12 kusy k dispozici!
  • KIDDY Smartfix 2016 - 051 Shanghai
  • KIDDY Smartfix 2016 - 064  Silverstone
  • KIDDY Smartfix 2016 - 018 Marrakech
  • KIDDY Smartfix 2016 - 049 Sao Paolo

MOC¹ 5.973 Kč
5.260 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 713 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A147560

KIDDY Smartfix 2016 - 091 Dublin
KIDDY Smartfix

Ve věku od 4 do 12 let rostou děti průměrně o 4 až 5 cm za rok. To dává průměrnř růst přibližně o půl metru během použitÝ dětskÚ autosedačky. ProstřednictvÝm 14 možnostÝ polohovánÝ ve vřšce a šÝřce i 3 prodlouženÝm nohou kiddy smartfix vždy vřborně padne. V šÝřce roste smartfix od kiddy o 9 cm, ve vřšce o 15 cm a v hloubce o 6 cm. DÝtě sedÝ i při delšÝch jÝzdách bezpečně, pohodlně a ergonomicky správně. Ani většÝ děti nejsou utlačovány.

Novř kiddy shock absorber
Od věkovÚ třÝdy 2 použÝvajÝ děti pro zajištěnÝ třÝbodovř pás. Jenže tento systÚm byl vyroben pro dospělÚ. Nová geometrie KSA kiddy shock absorber a vylepšenÚ vedenÝ pásů pro diagonálnÝ pás zajistÝ nÝzkou zátěž v přÝpadě čelnÝho nárazu.

Optimálně padne
DÝky 14 polohám opěrky hlavy a ramen se kiddy smartfix přizpůsobÝ vřškově i šÝřkově tělesnřm rozměrům dÝtěte. Těsně přilÚhajÝcÝ postrannÝ prvky tÝm poskytujÝ ještě lepšÝ ochranu. To je bezpečnř "růst" pro každou věkovou fázi Vašeho dÝtěte!

Optimalizovaná postrannÝ geometrie
DÝky novÚmu tvaru postrannÝ ochrany se může ještě lÚpe rozvinout účinek vysoce vřkonnÚho materiálu Honey Comb V2. Oblast hlavy a ramen je optimálně chráněna při bočnÝm náraze. Současně zůstane pro dÝtě zachován vřhled z bočnÝho okna.

Optimálně padne
DÝky 14 polohám opěrky hlavy a ramen se kiddy smartfix přizpůsobÝ vřškově i šÝřkově tělesnřm rozměrům dÝtěte. Těsně přilÚhajÝcÝ postrannÝ prvky tÝm poskytujÝ ještě lepšÝ ochranu. To znamená bezpečnř "růst" autosedačky v každÚ růstovÚ fázi Vašeho dÝtěte!

High Tech materiál
Právě oblast hlavy a ramenou je u dětÝ velmi ohroženy, protože hlava je těžká ve srovnánÝ se zbytkem těla. DÝky použitÝ vysoce vřkonnstnÝho materiálu Honey Comb V2 v oblasti hlavy a ramenou je tato velmi citlivá zóna velmi dobře chráněna.

Konektory kiddy k-fix
DÝky konektorům kiddy k-fix napojÝte dětskou autosedačku velmi jednoduše na normovanř upevnovacÝ systÚm Isofix. Tento systÚm je součástÝ četnřch aut (viz. Seznam značek aut nÝže) a vytvářÝ pevnÚ spojenÝ mezi karosÚriÝ a dětskou autosedačkou.

IntegrovanÚ diagonálnÝ vedenÝ pásů
DÝky novÚ zvedacÝ technice vedenÝ pásů bude připásánÝ a odpásánÝ ještě snazšÝ a bezpečnějšÝ.

TřÝstupnovÚ prodlouženÝ nohou
Kiddy smartfix se vyznačuje svou dlouhou dobou užÝvánÝ, protože roste s VašÝm dÝtětem. TřÝstupnovÚ prodlouženÝ podsedáku zajistÝ, že bezpečně a pohodlně sedÝ i rostoucÝ děti.

ZatahovacÝ mechanismus
PomocÝ zatahovacÝho mechanismu můžete konektory k-fix snadno a rychle zatáhnout do dětskÚ autosedačky. Autosedačka je proto bez problÚmu použÝvatelná takÚ v autech bez ISOFIXu.

PohodlnÚ ovládánÝ
DÝky jedinečnÚmu nastavovacÝmu mechanismu můžete jednou rukou změnit vřšku a šÝřku autosedačky. Velmi snadnÚ vestavěnÝ autosedačky redukuje navÝc nebezpečÝ chybnÚ montáže a chránÝ Vaše nervy. Jezdit bezpečně i když musÝte jet rychle. To všechno jsou autosedačky kiddy.

Odolnř potah
V mnoha variantách vyráběnÚ potahy jsou stahovatelnÚ a pratelnÚ na šetrnÚ pranÝ na 30°C.

Rozměry a hmotnost
• MinimálnÝ šÝřka: 52 cm
• MinimálnÝ vřška: 70 cm
• Hloubka: 43 cm
• Hmotnost: ca. 8 kg

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KIDDY Smartfix 2016 - 091 Dublin
MOC¹ 5.973 Kč
5.260 Kč