Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Blíží se DEN DĚTÍ
Blíží se DEN DĚTÍ
Slevové kupóny
Až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
KIDS TOURING Kids Racer S sada pro přeměnu na golfový kočárek

KIDS TOURING Kids Racer S sada pro přeměnu na golfový kočárek

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

4.290 Kč
3.750 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 540 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A099370

KIDS TOURING Kids Racer S sada pro přeměnu na golfový kočárek
Kids Racer S sada pro přeměnu na golfový kočárek
Űíslo výrobku: KR-110010

Sada pro přeměnu na golfový kočárek pro přívěs na kolo Kids Racer sestává z: malého 3. kolečka a stupnovitě nastavitelné tlačící rukojeti 3. kolečko je plně pohyblivé a dá se jedním pohybem ruky zastrčit pod korbičku Kids Racer, pokud ho nepoužíváte. 3. kolečko nezabírá místo a máte ho vždy s sebou, aniž byste zabírali místo jiným věcem. Tlačící rukojet je stupnovitě nastavitelná výškově. Vhodná je pro velmi malé i velmi vysoké lidi. Kids Racer se díky dobrým kolům a dobrému 3. kolečku mnohem snáze tlačí než běžný dětský kočárek.

3. kolečko se dá nastavit do plně pohyblivého modu nebo zaaretovat po směru jízdy, což je např. smysluplné při jízdě přes kostky, aby se kolečko nepohybovalo příliš. Je velmi kvalitní a nezachytává se, nýbrž zůstává nádherně pohyblivé. Kids Racer se dá točit dokola jedním prstem. Se sadou na přeměnu na golfový kočárek je velmi pohyblivý.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KIDS TOURING Kids Racer S sada pro přeměnu na golfový kočárek
4.290 Kč
3.750 Kč