Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KIDS TOURING Kids Tourer L sada pro přestavbu na sportovní kočárek 16" kolečko
Momentálně vyprodáno

KIDS TOURING Kids Tourer L sada pro přestavbu na sportovní kočárek 16" kolečko

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
3.990 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A099366

KIDS TOURING Kids Tourer L sada pro přestavbu na sportovní kočárek 16" kolečko
Kids Tourer L sada pro přestavbu na sportovní kočárek 16" kolečko
Űíslo výrobku: KT-121020

Obsahuje: 16'' paprskové kolečko, tlačící rukojet s trubkou na držení a 2 profilováním (vepředu a vzadu) s rychlo napínačem a tlačící rukojet se dvěma úchyty a šrouby

Paprskové kolečko 16'' je nepohyblivé a nafukovací. Vhodné je proto pro vyšší rychlosti jako při běhání. Dobré je i na hrbolatý, rozblácený nebo písečný terén. Kolečko se dá skladovat vzadu a stojí vzadu na Kids Tourer podobně jako rezervní pneumatika na jeepu. Když ho potřebujete, otevřete jeden rychlo napínač, vyjměte kolečko ze své úchytky a nastrčte ho vepředu na úchytku na Kids Tourer. Tady zavřete rychlo napínač na úchytce a můžete hned začít tlačit. Tlačící rukojet je stupnovitě nastavitelná výškově. Kids Tourer se dá kvůli svým třem velmi kvalitním kolečkům snáze tlačit než sportovní kočárek.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.