Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

KIDZROOM We Care - Přebalovací taška šedá
Momentálně vyprodáno

KIDZROOM We Care - Přebalovací taška šedá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.499 Kč
1.498 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150356

KIDZROOM We Care - Přebalovací taška šedá
Šedá přebalovací taška s bílými natištěnými hvězdami a malou nasazenou kapsou v stříbrno-šedé barvě s našitou šedo-stříbrnou hvězdou. Taška má 2 šedé uši a šedý popruh přes rameno. Uvnitř je přebalovací podložka v šedé s bíle potištěnými hvězdami.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 030-6232-2
• Materiál: 100% polyester
• Rozměry: 32 x 43 x 14 cm

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.