Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe

Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Počáteční sada BRIO - metro dráha
  • Počáteční sada BRIO - překládka kamenů
  • Počáteční sada BRIO - kontejnerový přístav
  • BRIO Začátečnická sada - farma 33043

MOC¹ 2.290 Kč
1.949 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 341 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A060439

Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe
Klasická vláčkodráha Deluxe
Číslo výrobku: 33098

Ještě více zábavy s klasickou vláčkodráhou v balení Deluxe pro děti od 2 let. Uskladněna je v hodnotné dřevěné krabici. Nabízí zábavu při překládání v lese. Dvě nové lokomotivy ze dřeva přivezou náklad dřeva k jeřábu, který je přeloží. Spousta zábavy pro malé vlakvedoucí.

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 2 let.

Příslušenství

Cena
169 Kč
Cena
367 Kč
Cena
1.069 Kč
Cena
649 Kč
Cena
853 Kč
Cena
175 Kč
Cena
599 Kč
Cena
647 Kč
Cena
648 Kč
Cena
187 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe
MOC¹ 2.290 Kč
1.949 Kč