Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Klisna SCHLEICH Falabella 13688
Momentálně vyprodáno

Klisna SCHLEICH Falabella 13688

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

99 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A029411

Klisna SCHLEICH Falabella 13688
Klisna Falabella
ČÝslo vřrobku: 13688

Život na farmě

Jako miniaturnÝ podoba jejich velkřch přÝbuznřch jsou koně Falabella flekatÝ nebo jednobarevnÝ.
Jihoamerickř kůn Falabella je jeden z nejmenšÝch miniaturnÝch konů. Jsou pojmenováni podle jistÚho pěstitele a jsou směsÝ vÝce iberskřch ras. MajÝ zářivou srst a jsou hubenÝ. Jsou vhodnÝ pro taženÝ vozu do konskÚho spřeženÝ. Standardně jsou vysocÝ zhruba 76 cm. Při narozenÝ měřÝ pouze 20 cm, ale už během 2 let dosáhnout vřšku dospělÚho koně.

ZajÝmavost: Koně Falabella jsou nejmenšÝ konská rasa světa. Nejsou vyššÝ než běžnř psacÝ stůl.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do 3 let - nebezpečÝ zadušenÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.