Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
knorr® toys escabbo® - Sada s podložkou do vany Vroom
Momentálně vyprodáno

knorr® toys escabbo® - Sada s podložkou do vany Vroom

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

464 Kč
450 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A159181

knorr® toys escabbo® - Sada s podložkou do vany Vroom
Sada pro zábavné koupání

Podložka do vany včetně 3 stříkacích zvířat v designu závodního auta, rakety a člunu.

Veselé barvy a pěkný design potěší nejen malé fanoušky při koupání - s Escabbo® zvířátky bude při koupání zábava. Zvířátka jsou uvnitř dutá a tak je lze snadno naplnit vodou - vyprázdnit je, je ta nejlepší zábava!

Escabbo® je důležité, protože produkty jsou vhodné již pro nejmenší. Zvířátka jsou bez zápachu a nebarví. Zaoblené tvary zvou děti k uchopení a hraní - což rozvíjí jemnou dětskou motoriku a smysly. Stříkací zvířátka zřejmě dlouho ve vaně nebudou, protože jsou zábavné a děti chtějí mít tyto hračky stále u sebe. Podložka do vany se připevní přísavkami. Vaše dítě bude mít radost!

Figurky stačí omýt teplou vodou a mýdlem. Nechte je oschnout na vzduchu.

Podrobnosti:
  • Rozměry podložky: 69 x 39 cm
  • Rozměry stříkacích hraček: ca. ě 6 cm
  • Od 12 měsíců
Upozornění!
Péč e: nepoužívejte k čištění silné čistící prostředky, mýdlo k omytí stačí. Nechte vyschnout hračky v blízkosti topení.

Příslušenství

Cena
399 Kč
Cena
234 Kč
Cena
290 Kč
Cena
289 Kč
Cena
335 Kč
Cena
335 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.