Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
knorr® toys Golfový kočárek na panenky Liba - flower power pink
Momentálně vyprodáno

knorr® toys Golfový kočárek na panenky Liba - flower power pink

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

818 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A157424

knorr® toys Golfový kočárek na panenky Liba - flower power pink
Liba flower power pink od knorr toys má výškově polohovatelnou rukojet od 33 - 59 cm, takže roste s dítětem. Kočárek pro panenky nabízí místo pro jednu panenku do max. velikosti 46 cm. Bezpečnostní pás a nákupní sítka jsou součástí.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 54 x 35 x 44 cm
 • Podvozek: kov
 • Potah: 100% polyester
 • Od 3 let
 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.