Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
knorr® toys Golfový kočárek pro panenky Liba - Diadem
Momentálně vyprodáno

knorr® toys Golfový kočárek pro panenky Liba - Diadem

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

873 Kč
679 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 194 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A181841

knorr® toys Golfový kočárek pro panenky Liba - Diadem
"Liba" Diadem od knorr toys může růst s dítětem díky výškově polohovatelné rukojeti od 33 - 39 cm.

V golfovém kočárku se může vozit panenka o velikosti ca. 46 cm. Bezpečnostní pás zabranuje panence, aby vypadla. Kočárek se dá složit, takže zabírá málo místa. Nákupy se vejdou do nákupní sítky pod sedačkou.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 54 x 35 x 44 cm
 • Výška rukojeti: 33 až 59 cm
 • Plocha na ležení: 46 cm
 • Věk: od 3 let
 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.