Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
knorr® toys Heidi Cestovní sada pro panenky 9 díln

knorr® toys Heidi Cestovní sada pro panenky 9 díln

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

1.555 Kč
1.196 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 359 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A181783

knorr® toys Heidi Cestovní sada pro panenky 9 díln
Vítejte u Heidi v horách.

Krásná cestovní sada pro panenku je výborná na cesty maminky. Sada obsahuje mj. cestovní postýlku pro panenku (53 x 32 x 33 cm) včetně tašky pro transport, sedačku pro panenku (ca. 45 cm) pro převoz v autě, uzavřený obleček, nosítko, tašku na kosmetiku apod. a hrací deku. Sada se hodí pro panenky o velikosti až 50 cm.

Podrobnosti:
  • Rozměry cestovní postýlky pro panenku: 53 x 32 x 33 cm
  • Rozměry autosedačky pro panenku: 45 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr® toys Heidi Cestovní sada pro panenky 9 díln
1.555 Kč
1.196 Kč