Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
knorr® toys Houpací kůn Mika se zvukem včetněhračky do ruky
Momentálně vyprodáno

knorr® toys Houpací kůn Mika se zvukem včetněhračky do ruky

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.908 Kč
1.618 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 290 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A157151

knorr® toys Houpací kůn Mika se zvukem včetněhračky do ruky
Toto skvělé houpací zvíře od knorr® toys m hezký design, je měkké a přinese zábavu.

Díky ca. 41 cm zádové opěrce sedí naši nejmenší pohodlně a jistě. Sedátko je pohodlné a měkce polstrované. V uchu zvířete je tlačítko na zvuk. Houpací zvíře hraje uklidnující ukolébavku. Díky různým funkcím se podporuje vývoj smyslových orgánů a jemné motoriky. Panenka do ruky - malý kůn - v náprsní tašce houpacího zvířete zajistí další zábavu. Mimo to se d kapsa na břiše houpacího zvířete naplnit hračkami.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 62 x 35 x 55 cm
 • Pro zvuky jsou třeba 2x AA 1,5V baterie
 • Nosnost až 30 kg
 • Od 12 měsíců
 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Obsahuje malé části! Nebezpečí udušení! Použití na rovném povrchu! Používat jen za dozoru dospělých. Nenechávejte dítě s touto hračkou nikdy o samotě! Nepoužívat v blízkosti schodů.

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.