Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
knorr® toys Kočárek na panenky Ruby - Diadem
Momentálně vyprodáno

knorr® toys Kočárek na panenky Ruby - Diadem

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.473 Kč
1.141 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 332 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A181839

knorr® toys Kočárek na panenky Ruby - Diadem
Tento praktický kočárek pro panenky "Ruby" Diadem od knorr toys má výškově polohovatelnou rukojet (34 - 62 cm).

Hluboká přenosná korbička (34 x 19 cm), přebalovací taška a nákupní sítka jsou součástí. Zádová opěrka a opěrka na nohy jsou polohovatelné, takže se dá kočárek rychle přestavit na sportovní kočárek.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 51 x 37 x 64 cm
  • Výška rukojeti: 34 až 62 cm
  • Rozměry přenosné korbičky: 34 x 19 cm
  • Věk: od 3 let
  • Upozornění
    Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

    Doručení zásilek:

    Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

    Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.