Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
knorr® toys Kočárek pro panenky Liba - Heidi

knorr® toys Kočárek pro panenky Liba - Heidi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.050 Kč
850 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 200 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A181775

knorr® toys Kočárek pro panenky Liba - Heidi
Vítejte u Heidi v horách.

Golfový kočárek pro panenky Liba v barevném designu Heidi roste s dítětem díky nastavitelné rukojeti od ca. 33 - 59 cm. V golfovém kočárku se může vozit panenka o velikosti ca. 46 cm. Bezpečnostní pás zabraňuje panence, aby vypadla.

Kočárek lze složit dohromady, tak na cestách šetří místo. Nákupy se vejdou do nákupní síťky pod sedačkou.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 54 x 35 x 44 cm
  • Výška rukojeti: 33 až 59 cm
  • Plocha na ležení: 46 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr® toys Kočárek pro panenky Liba - Heidi
1.050 Kč
850 Kč