Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Pink zigzag
Momentálně vyprodáno

knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Pink zigzag

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
 • knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Colorful dots
 • knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Crazy Squares

1.120 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A209052

knorr® toys Kočárek pro panenky Ruby - Pink zigzag
Kočárek pro panenky "Ruby Pink zigzag" disponuje výškově nastavitelným madlem (34 - 62 cm), takže z něj bude mít dítě dlouho radost.

Hluboká přenosná korbička (34 x 19 cm), přebalovací taška a nákupní síťka jsou součástí. Zádová opěrka a opěrka na nohy jsou polohovatelné, aby se dal kočárek rychle přeměnit na sportovní kočárek.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 51 x 37 x 64 cm
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění.
  Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.