Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
Kód Kupónu
BLACK4608
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
knorr® toys Kočárek pro panenky Salsa - Heidi

knorr® toys Kočárek pro panenky Salsa - Heidi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

2.618 Kč
2.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 528 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A181776

knorr® toys Kočárek pro panenky Salsa - Heidi
Vítejte u Heidi v horách.

Nový kočárek pro panenky Salsa má vše, co maminka panenky potřebuje a ještě dobře vypadá. Rukojeť je výškově polohovatelná od 45 - 73 cm a měkká. Kombinovaný kočárek se dá rychle přestavit na sportovní kočárek (plocha na ležení 57 x 23 cm). S tímto kočárkem se zabaví každá holčička.

Ke kočárku patří přenosná taška (48 x 20 cm), taška na rukojeť a nákupní síťka pod sedačkou. Tam se vejdou nákupy maminky. Polohovatelná stříška nabízí optimální ochranu před sluncem.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 54 x 43 x 83 cm
  • Výška rukojeti: 45 až 73 cm
  • Plocha na ležení: 57 x 23 cm
  • Rozměry přenosné vložné tašky: 48 x 20 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr® toys Kočárek pro panenky Salsa - Heidi
2.618 Kč
2.090 Kč