Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
knorr® toys Kočárek pro panenky Sim - Heidi

knorr® toys Kočárek pro panenky Sim - Heidi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

518 Kč
402 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 116 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A181774

knorr® toys Kočárek pro panenky Sim - Heidi
Vítejte u Heidi v horách.

Krásný nový golfový kočárek Sim v designu Heidi je optimální pro děti, protože má rozměry 42 x 27 x 55 cm. Bezpečnostní pás zabranuje panence, aby vypadla.

Kočárek lze složit dohromady, tak na cestách šetří místo.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 42 x 27 x 55 cm
  • Výška rukojeti: 55 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr® toys Kočárek pro panenky Sim - Heidi
518 Kč
402 Kč