Akce na autosedačky
Akce na autosedačky
SLEVA 10%
1AS2313
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
knorr® toys Zámek Barbie Dreamtopia

knorr® toys Zámek Barbie Dreamtopia

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

725 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A177128

knorr® toys Zámek Barbie Dreamtopia
Dreamtopia je nový, magický fantastický svět, který si vymyslela nejmladší sestra Barie Chelsea.

Tento barevný zámek zve do krásného světa Dreamtopia, kde se dají hrát fantastické role. Stan se dá využít jako úkryt nebo ochrana proti větru a slunci. Stan je vyroben z voděodpudivé celtoviny, která je snadno omyvatelná. Má dvě okénka z gázy, vyrolovatelné dveře, které se dají díky látkovým provázkům nechat otevřené, což umožňuje snadné vylézání.

Podrobnosti:
  • Dodávka v dárkovém boxu
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku zranění o pohyblivé malé díly. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty Nebezpečí udušení! Obsahuje část s poutky, stuha Používat pouze za dozoru dospělých. Stan nesmí stát poblíž ohně ani horkých předmětů. Hrací stan mohou postavit jen dospělí. Dárkový box slouží jen jako balení zámku. Děti by k němu neměly mít přístup. Nezlamte rámy! Stan se snadno sám rozloží, přečtěte si návod. Péče: otřete vlhkým hadříkem Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr® toys Zámek Barbie Dreamtopia
725 Kč