Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS GARDENA - Dětské náčíní, kombi systém I

KNORRTOYS GARDENA - Dětské náčíní, kombi systém I

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • KNORRTOYS GARDENA - Dětské náčíní, kombi systém II

368 Kč
345 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140333

KNORRTOYS GARDENA - Dětské náčíní, kombi systém I
Čtyř dílná sada GARDENA dětského náčiní kombi systém I s dlouhou násadou (ca. 58,5 cm) a nářadí: lopatka, hrabičky a koště. Sada pro všechny pomocníky na balkóně, terase nebo zahradě. Tak můžou i děti pomáhat svým rodičům. Všechny části jsou vyrobeny z robustní umělé hmoty a jsou vodě odolné.

Pracovní pomůcky pro malé pomocníky!

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: G50111
• Materiál: Umělá hmota
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení! Gumičky, šňůrky, umělohmotný pytlík a další části balení nejsou součástí hračky. Prosím odstraňte nepotřebné díly předtím než dítěti hračku dáte. Balení není hračka. Nenechávejte děti s tímto produktem bez dozoru. Použití za dozoru dospělého. Uschovejte tyto instrukce k případné korespondenci.

Příslušenství

Cena
990 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRTOYS GARDENA - Dětské náčíní, kombi systém I
368 Kč
345 Kč