Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS GARDENA - Kolečko, sada
Momentálně vyprodáno

KNORRTOYS GARDENA - Kolečko, sada

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.090 Kč
954 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 136 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140331

KNORRTOYS GARDENA - Kolečko, sada
5-dílná sada GARDENA dětské náčiní - kolečko obsahuje násadu o délce (ca. 58,5cm) a náčiní: hrabičky a lopatku. Všechny díly lze poskládat do kolečka. Sada pro všechny pomocníky na balkóně, terase nebo zahradě. Tak můžou i děti pomáhat svým rodičům. Všechny části jsou vyrobeny z robustní umělé hmoty a jsou vodě odolné.

Pracovní pomůcky pro malé pomocníky!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: G50070
• Materiál: Umělá hmota
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení! Gumičky, šnůrky, umělohmotný pytlík a další části balení nejsou součástí hračky. Prosím odstrante nepotřebné díly předtím než dítěti hračku dáte. Balení není hračka. Nenechávejte děti s tímto produktem bez dozoru. Použití za dozoru dospělého. Uschovejte tyto instrukce k případné korespondenci.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.