Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS Kočárek pro panenky Kyra - flower power pink

KNORRTOYS Kočárek pro panenky Kyra - flower power pink

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

1.364 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159201

KNORRTOYS Kočárek pro panenky Kyra - flower power pink
Tento praktický kočárek pro panenky ''Kyra'' od knorr toys má výškově nastavitelnou rukojet od 33 - 62 cm, takže se přizpůsobí dítěti. Přenosná vložná taška má rozměry 54 x 20 cm. Včetně je také taška a nákupní sítka. Zádová opěrka a opěrka na nohy jsou polohovatelné, takže se kočárek rychle přestaví na sportovní kočárek. Anebo panenka odpočívá na ploše na ležení 23 x 50 cm.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 61866
• Rozměry: 48 x 42 x 62 cm
• Podvozek: kov
• Potah: 100% polyester

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRTOYS Kočárek pro panenky Kyra - flower power pink
1.364 Kč