Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS Patrová postel My little Princess, růžov
Momentálně vyprodáno

KNORRTOYS Patrová postel My little Princess, růžov

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.555 Kč
1.391 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 164 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140255

KNORRTOYS Patrová postel My little Princess, růžov
Tato patrová postel "My little Princess" od KNORRTOYS.COM® v pěkném designu princezny je potřeba. Obě postele lze použít samostatně. (rozměr: 32 x 54 x 28 cm Díky dekám a polštářkům se budou panenky cítit skvěle.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 67804
• Materiál: vrstvené dřevo
• Rozměr patrové postele: 32 x 54 x 56 cm
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Panenčí postel je hračka a není vhodná k umístění dětí nebo zvířat. Postavení a složení produktu - vždy za dozoru dospělého! Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném používání nebude brán zřetel na reklamace. Doporučujeme uschovat tyto informace pro případnou korespondenci.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.