Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
KNORRTOYS Patrová postel pro panenku Heart
Momentálně vyprodáno

KNORRTOYS Patrová postel pro panenku Heart

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.200 Kč
1.091 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140265

KNORRTOYS Patrová postel pro panenku Heart
Tato patrová postel pro panenku "Hearts" od KNORRTOYS.COM® v pěkném, barevném designu, v bílé a růžové barvě je ozdobou tvého pokojíčku. Schůdky, které jsou součástí balení se snadno na postel umístí. Panenka tak může na vrchní postel snadno vylézt. Díky dece a polštářku se panenka bude cítit skvěle a pohodlně.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 67402
• Materiál: dřevo, Látková čast: 100% polyester
• Rozměry: 51 x 30 x 49 cm
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Panenčí postel je hračka a není vhodná k umístění dětí nebo zvířat. Postavení a složení produktu - vždy za dozoru dospělého! Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném používání nebude brán zřetel na reklamace. Doporučujeme uschovat tyto informace pro případnou korespondenci.

Příslušenství

Cena
764 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.