Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS Pop Up Stan - Disney Ledové království

KNORRTOYS Pop Up Stan - Disney Ledové království

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
  • knorr® toys Heidi Pop Up stan

572 Kč
524 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149262

KNORRTOYS Pop Up Stan - Disney Ledové království
Tento barevný, čtyřstranný stan na hraní s motivem Olafa a sestrami z Ledového království je mnohostranně použitelný. To bude zábava. Skvělý snadnorozložitelný stan pro skvělé zážitky malých princezen. Přečti se ve stanu pohádku o těchto dvou sestrách. Vstup je vybaven suchým zipem, který lze zavřít. Tak můžeš uvnitř trávit spoustu času. Stan je vyroben z vodo-odolného materiálu. Pop Up stan je potišten ze dvou stran a lze složit a převázat stuhou. (stuha je součástí balení)

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: N6831
• Rozměry: 75 x 70 x 85 cm
• Od 3 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty Nebezpečí udušení! Obsahuje část s poutky, stuha Používat pouze za dozoru dospělých. Nestavte stan v blízkosti ohně. Stavět stan pouze za dozoru dospělých. Tašku po vybalení stanu odstrante - není to hračka! Slouží jen k umístění složeného stanu. Nezlamte rámy! Stan se snadno sám rozloží, přečtěte si návod. Péče: oteřete vlhkým hadříkem Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRTOYS Pop Up Stan - Disney Ledové království
572 Kč
524 Kč