Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS Pop Up Stan - Disney LedovÚ královstvÝ

KNORRTOYS Pop Up Stan - Disney LedovÚ královstvÝ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!
  • knorr® toys Heidi Pop Up stan

572 Kč
524 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149262

KNORRTOYS Pop Up Stan - Disney LedovÚ královstvÝ
Tento barevnř, čtyřstrannř stan na hranÝ s motivem Olafa a sestrami z LedovÚho královstvÝ je mnohostranně použitelnř. To bude zábava. Skvělř snadnorozložitelnř stan pro skvělÚ zážitky malřch princezen. Přečti se ve stanu pohádku o těchto dvou sestrách. Vstup je vybaven suchřm zipem, kterř lze zavřÝt. Tak můžeš uvnitř trávit spoustu času. Stan je vyroben z vodo-odolnÚho materiálu. Pop Up stan je potišten ze dvou stran a lze složit a převázat stuhou. (stuha je součástÝ balenÝ)

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: N6831
• Rozměry: 75 x 70 x 85 cm
• Od 3 let

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ. Obsahuje malÚ části, kterÚ mohou břt spolknuty NebezpečÝ udušenÝ! Obsahuje část s poutky, stuha PoužÝvat pouze za dozoru dospělřch. Nestavte stan v blÝzkosti ohně. Stavět stan pouze za dozoru dospělřch. Tašku po vybalenÝ stanu odstrante - nenÝ to hračka! SloužÝ jen k umÝstěnÝ složenÚho stanu. Nezlamte rámy! Stan se snadno sám rozložÝ, přečtěte si návod. PÚče: oteřete vlhkřm hadřÝkem Při špatnÚm použitÝ nebude brán zřetel na reklamace.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRTOYS Pop Up Stan - Disney LedovÚ královstvÝ
572 Kč
524 Kč