Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS Sourozenecký kočárek pro panenky Big Twin - flowerpower pink
Momentálně vyprodáno

KNORRTOYS Sourozenecký kočárek pro panenky Big Twin - flowerpower pink

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.364 Kč
1.335 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159204

KNORRTOYS Sourozenecký kočárek pro panenky Big Twin - flowerpower pink
Praktický sourozenecký kočárek "Big Twin" od knorr toys má výškově polohovatelnou rukojet od 44 - 73 cm, takže se přizpůsobí výšce dítěte. Díky stříšce jsou dvojčata optimálně chráněna před sluncem. Kočárek pro panenky nabízí místo pro dvě panenky do max. velikosti 50 cm. Nákupy maminky panenek najdou místo v nákupní sítce pod sedačkou. Díky polohovatelné opěrce na nohy a zádovým opěrkám se mohou panenky pohodlně lehnout. Pásy zabrání vypadnutí panenek z kočárku.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 16666
• Rozměry: 70 x 38 x 55 cm
• Podvozek: kov
• Potah: 100% polyester

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstrante. Před použitím odstrante obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.