Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
⏰ Poslední šance ⏰
Poslední šance
SLEVA
až 990 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
KNORRTOYS Stan, kulatý - Disney Ledové království
Momentálně vyprodáno

KNORRTOYS Stan, kulatý - Disney Ledové království

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 955 Kč
855 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 100 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A149264

KNORRTOYS Stan, kulatý - Disney Ledové království
Jako domeček do pokojíčku, nebo jako ochrana před přímým slunečním svitem, nebo větrem - tento dětský stan se sestrami z Ledového království je mnohostranně použitelný. Skvělý snadnorozložitelný stan pro skvělé zážitky malých princezen. Přečti se ve stanu pohádku o těchto dvou sestrách. Stan je vyroben z vodo-odolného materiálu. Stan obsahuje střešní okno, kterým je možné se dívat ven. Střecha a spodní deska je propojena se dvěmi flexibilními kruhy. Ve stanu (77 x 77 x 115 cm) se mohou malé princezny také zavřít a to díky suchému zipu.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: N6840
• Rozměr místa: 130 x 110 x 115 cm
• Od 3 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty Nebezpečí udušení! Obsahuje část s poutky, stuha Používat pouze za dozoru dospělých. Nestavte stan v blízkosti ohně. Stavět stan pouze za dozoru dospělých. Tašku po vybalení stanu odstraňte - není to hračka! Slouží jen k umístění složeného stanu. Nezlamte rámy! Stan se snadno sám rozloží, přečtěte si návod. Péče: oteřete vlhkým hadříkem Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.