Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
KNORRTOYS Stan na hraní

KNORRTOYS Stan na hraní

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

899 Kč
848 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140330

KNORRTOYS Stan na hraní
Barevný stan na hraní od KNORRTOYS.COM® s různými možnostmi hraní přináší do dětských pokojíčků zábavu. Najdeš tu - magnetickou zed s písmeny, malovací plochu - kterou můžeš pomalovat fixami (omyvatelná). 42 magnetů a 6 fix jsou součástí balení. Stan obsahuje střešní okno, kterým je možné se dívat ven.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 55802
• Rozměry: ě 105 cm a 135 cm vysoký
• Materiál: polyester, tyčky stanu: fíbrové sklo
• Od 3 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty Nebezpečí udušení! Obsahuje část s poutky, stuha Používat pouze za dozoru dospělých. Nestavte stan v blízkosti ohně. Stavět stan pouze za dozoru dospělých. Tašku po vybalení stanu odstrante - není to hračka! Slouží jen k umístění složeného stanu. Nezlamte rámy! Stan se snadno sám rozloží, přečtěte si návod. Péče: oteřete vlhkým hadříkem Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Příslušenství

Cena
367 Kč
Cena
611 Kč
Cena
673 Kč
Cena
818 Kč
Cena
729 Kč
Cena
690 Kč
Cena
982 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRTOYS Stan na hraní
899 Kč
848 Kč