Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS Stan na hraní - pirátská loď

KNORRTOYS Stan na hraní - pirátská loď

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

850 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140325

KNORRTOYS Stan na hraní - pirátská loď
Tento skvělý stan na hraní ve tvaru pirátské od KNORRTOYS.COM® přináší zábavu do Vašeho domu. Do pokojíčku nebo na zahradu. Poklady se vejdou do zadní části lodi. Díky dvou dvěřím a dvou oknům mají piráti přehled. Stan je vyroben z vodo-odolného materiálu. Plastové tyčky se postarají o stabilitu stanu a snadno je lze propojit.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 55701
• Rozměry: 155 x 70 x 120 cm
• Materiál: polyester, tyčky stanu: fíbrové sklo
• Od 3 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty Nebezpečí udušení! Obsahuje část s poutky, stuha Používat pouze za dozoru dospělých. Nestavte stan v blízkosti ohně. Stavět stan pouze za dozoru dospělých. Tašku po vybalení stanu odstraňte - není to hračka! Slouží jen k umístění složeného stanu. Nezlamte rámy! Stan se snadno sám rozloží, přečtěte si návod. Péče: oteřete vlhkým hadříkem Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRTOYS Stan na hraní - pirátská loď
850 Kč