Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KNORRTOYS Stan na hranÝ

KNORRTOYS Stan na hranÝ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

899 Kč
848 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140330

KNORRTOYS Stan na hranÝ
Barevnř stan na hranÝ od KNORRTOYS.COM® s různřmi možnostmi hranÝ přinášÝ do dětskřch pokojÝčků zábavu. Najdeš tu - magnetickou zed s pÝsmeny, malovacÝ plochu - kterou můžeš pomalovat fixami (omyvatelná). 42 magnetů a 6 fix jsou součástÝ balenÝ. Stan obsahuje střešnÝ okno, kterřm je možnÚ se dÝvat ven.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 55802
• Rozměry: ě 105 cm a 135 cm vysokř
• Materiál: polyester, tyčky stanu: fÝbrovÚ sklo
• Od 3 let

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ. Obsahuje malÚ části, kterÚ mohou břt spolknuty NebezpečÝ udušenÝ! Obsahuje část s poutky, stuha PoužÝvat pouze za dozoru dospělřch. Nestavte stan v blÝzkosti ohně. Stavět stan pouze za dozoru dospělřch. Tašku po vybalenÝ stanu odstrante - nenÝ to hračka! SloužÝ jen k umÝstěnÝ složenÚho stanu. Nezlamte rámy! Stan se snadno sám rozložÝ, přečtěte si návod. PÚče: oteřete vlhkřm hadřÝkem Při špatnÚm použitÝ nebude brán zřetel na reklamace.

Příslušenství

Cena
817 Kč
Cena
367 Kč
Cena
524 Kč
Cena
611 Kč
Cena
673 Kč
Cena
818 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRTOYS Stan na hranÝ
899 Kč
848 Kč