KNORRYTOYS Escabbo - Sada se síťkou, džungle

KNORRYTOYS Escabbo - Sada se síťkou, džungle

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

355 Kč
219 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 136 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A140372

KNORRYTOYS Escabbo - Sada se síťkou, džungle
Sada pro zábavné koupání

Síťka do které se ti vejdou všechna zvířátka, která lze připevnit pomocí dvou přísavek na zeď. Obsahuje 4 stříkací figurky v barevném rybím designu. Veselé barvy a pěkný design potěší nejen malé fanoušky při koupání - s Escabbo® zvířátky bude při koupání zábava. Zvířátka jsou uvnitř dutá a tak je lze snadno naplnit vodou - vyprázdnit je, je ta nejlepší zábava! Escabbo® je důležité, protože produkty jsou vhodné již pro nejmenší. Zvířátka jsou bez zápachu a nebarví. Zaoblené tvary zvou děti k uchopení a hraní - což rozvíjí jemnou dětskou motoriku a smysly. Stříkací zvířátka zřejmě dlouho ve vaně nebudou, protože jsou zábavné a děti chtějí mít tyto hračky stále u sebe. Vaše dítě bude mít radost!

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 37004
• Rozměry: Síťka: 33 x 37 cm, stříkací zvířátka ě6 cm
• Od 1 roku

Pozor!
Péče: nepoužívejte silné čistící prostředky. Figurky stačí omýt teplou vodou a mýdlem. Nechte je oschnout na vzduchu.

Příslušenství

Cena
300 Kč
Cena
446 Kč
Cena
468 Kč
Cena
285 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KNORRYTOYS Escabbo - Sada se síťkou, džungle
355 Kč
219 Kč