Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Kočárek pro panenky BRIO - fuksie

Kočárek pro panenky BRIO - fuksie

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • BRIO Kočárek pro panenky - fialovř
  • BRIO Kočárek pro panenky Combi červenř s přebalovacÝ taškou 24890393
  • Kočárek pro panenky BRIO - červenř
  • BRIO Kočárek pro panenky, Klasik, červenř

MOC¹ 2.290 Kč
1.849 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 441 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A022213

Kočárek pro panenky BRIO - fuksie
Kočárek pro panenky - fuksie
ČÝslo vřrobku: 24890309

Tento kočárek pro panenky se přizpůsobÝ každÚ náladě.
Jeho odnÝmatelná korbička s praktickřmi úchyty z něj dělá kombinovatelnř kočárek. Sedadlo a opěrky nohou jsou polohovatelnÚ a materiál se dá lehce omřt. Madlo je vřškově polohovatelnÚ a dá se přizpůsobit každÚmu věku a vřšce Vašeho dÝtěte. Tento mnohostrannř kočárek pro panenky je doplněn vyklápěcÝ střÝškou, skládacÝm podvozkem, postrannÝmi kapsami a prostornřm nákupnÝm košÝkem.
Rozměry: 77 x 73 cm
Vhodnř pro děti od 3 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Kočárek pro panenky BRIO - fuksie
MOC¹ 2.290 Kč
1.849 Kč