Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Kojenecký polštář UERALINE
Momentálně vyprodáno

Kojenecký polštář UERALINE

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 481 Kč
430 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 51 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A022339

Kojenecký polštář UERALINE
Kojenecký polštář

Chrante včas Vaše miminko

Při pozorném pohledu si všimnete, že je v dnešní době hlavička dětí často deformovaná. U každého čtvrtého miminka dokonce velmi výrazně. V normálním případě se nerovnosti během prvních let dítěte samy upraví díky tlaku rostoucího mozku. I přesto se často od tohoto problému odhlíží.
Naštěstí máte díky polštáři od UERALINEÛ možnost spojit bezpečnost, komfort a zajistit správný tvar hlavičky. Díky kojeneckému polštáři od UERALINEÛ odpadá riziko deformací způsobené různými polohami spánku. Předešel by jim i běžný polštář, ale s běžným polštářem jsou spojená rizika.

Jak funguje kojenecký polštář UERALINEÛ?

Jednoduchý nápad a jedinečný design zajistí bezpečný spánek a komfort Vašeho miminka. Anatomicky tvarované a děrované High-Tech vlákno chrání hlavičku stejnoměrně a efektivně. Zpravidla ani žádné deformace hlavy nevzniknout. V případě již vzniklých deformací může tento polštář pomoci při jejich vyrovnání. Díky speciálnímu vláknu je tato cesta pro dítě naprosto bezpečná.
Kojenecký polštář UERALINEÛ přispívá díky speciálnímu seřazení tří různých vláken k teplotnímu vyrovnání hlavičky dítěte. Námi použité vlákno je tak otevřené, že i když se miminko začne natáčet a obličejem se dostane do polštáře, může přes polštář dál volně dýchat. I přesto, že je polštář předtvarovaný, může miminko bez problému pohybovat hlavou, takže není bráněno jeho pohybu, vývinu nebo přirozené zvídavosti.

• Udržuje miminko v optimální poloze ve spánku
• Umožnuje otáčení hlavičky
• Podporuje rychlému vyrovnání již existujících deformací
• Volná cirkulace dýchaného vzduchu
• Velmi dobrá teplotní výměna
• Bezproblémová hygiena: lze prát na 60øC

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.