Kolejnice k rampě BRIO

Kolejnice k rampě BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

199 Kč
189 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A012174

Kolejnice k rampě BRIO
Kolejnice k rampě Brio

Číslo výrobku: 33332
2 kusy
Délka jednoho dílu: 216 mm

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Příslušenství

Cena
361 Kč
Cena
250 Kč
Cena
1.030 Kč
Cena
589 Kč
Cena
275 Kč
Cena
641 Kč
Cena
829 Kč
Cena
645 Kč
Cena
610 Kč
Cena
570 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Kolejnice k rampě BRIO
199 Kč
189 Kč