Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Kolotoč HABA CvrlikavÝ ptáci

Kolotoč HABA CvrlikavÝ ptáci

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HABA Ozdoba na vajÝčko
  • HABA Kolotoč
  • HABA Kolotoč
  • HABA Kolotoč nad postřlku Uppsala 5836

929 Kč
795 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 134 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A007529

Kolotoč HABA CvrlikavÝ ptáci
Kolotoč Haba " CvrlikavÝ ptáci "
ČÝslo vřrobku: 1103

Od stropu slÚtnou ptáci až do ruky dÝtěte. Ptáci z měkkÚ látky jsou připevněni magnetky, takže se dajÝ odejmout. 2 ptáci při zmáčknutÝ kvÝkajÝ.
Jsou 13 cm velcÝ a dajÝ se vyprat v ruce.
Rozměry: ca. 50x35 cm

Příslušenství

Cena
498 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


Kolotoč HABA CvrlikavÝ ptáci
929 Kč
795 Kč