Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Kolotoč nad postýlku HABA Květinoví motýlci
Momentálně vyprodáno

Kolotoč nad postýlku HABA Květinoví motýlci

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HABA Ozdoba na vajíčko
  • HABA Mobilní spirála Uppsala 5926
  • HABA Kolotoč
  • Kolotoč HABA Cvrlikaví ptáci

712 Kč
625 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 87 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A005250

Kolotoč nad postýlku HABA Květinoví motýlci
Kolotoč nad postýlku "Květinoví motýlci"

Číslo výrobku: 3735

Pestří motýlci vesele mávají křídly nad postýlkou nebo přebalovacím stolem. Pokud je odepnete z kolotoče, pískají nebo chřestí v ruce. Kolotoč se zvonečky a zrcadlící fólií.
Výška zhruba 50 cm
Velikost motýlka: 15 cm

Příslušenství

Cena
498 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.