Koupací teploměr BEBE JOU LUMA Dark Grey

Koupací teploměr BEBE JOU LUMA Dark Grey

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 126 Kč
105 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 21 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A063987

Koupací teploměr BEBE JOU LUMA Dark Grey
Koupací teploměr LUMA

Taky máte ten pocit, že žena musí myslet na sto věcí, když se poprvé stane mámou? Nechte si trochu při tom pomoci od Lumy.

Něco, co snadno zapomenete koupit, je koupací teploměr...

Vaše miminko je drahocenné. Vůbec ani nechcete pomyslet na to, že by se mu mohlo něco stát. Proto nemůže koupací teploměr od Lumy chybět.
S koupacím teploměrem máte vždy jistotu, zda má voda tu správnou teplotu. Teploměr LUMA odpovídá aktuálním evropským bezpečnostním normám.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Koupací teploměr BEBE JOU LUMA Dark Grey
MOC¹ 126 Kč
105 Kč