Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG 4Kids Hot`n Cold DOG

LÄSSIG 4Kids Hot`n Cold DOG

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

468 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A041040

LÄSSIG 4Kids Hot`n Cold DOG
DOG

Značková kvalita od LÄSSIG

Autschiefriends - teplý a chladící polštářek ve formě plyšového zvířátka

Vyrobeny z vysoce kvalitních a důkladně odskúmaných materiálů, ako napr. vonkajší materiál, ktorý je vyrobený zo 100 % biologickej bavlny.Životnost při výrobě produktů z tohoto sortimentu je také téma jakož i dětský design. Zvláštností: Dvě příslušné gelové polštářky pomáhají při zmírnění bolesti. V prípade potreby je možné použít teplý alebo chladný obklad. Vyhovuje bezpečnostním normám EN 71-1, -2, -3 & -9. Vhodné pro děti do 3 let. Tyto hračky 4Kids od Lässig podstupují pravidelnou kontrolu vykonávanou nezávislými testovacími orgány. Všechny použité materiály a barvyodpovídají evropský normám pro bezpečnost hraček.

Pozor!
Před praním plyšového zvířátka odstrante gelový polštářek!

Varování:
Prosím odstrante a zlikvidujte všechny obaly a spojovací díly i etikety před prvním použitím. Před prvním použitím plyšáky vyberte. Zkontrolujte před použitím gelový polštářek. v případě poškození nepoužívejte. Teplotu polštářku kontrolujte před každý použitím. Používat pouze v přítomnosti dospělé osoby. Tento gelový polštář není hračka na hraní!
Prát do 40 ° C.
Velikost cca 16x10cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG 4Kids Hot`n Cold DOG
468 Kč