LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Little Monsters - Bouncing Bob

LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Little Monsters - Bouncing Bob

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Little Monsters - Mad Mabel

679 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A182178

LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Little Monsters - Bouncing Bob
Připravte se na místa!

Veselá hygienická kabelka od LÄSSIG má prostorou hlavní přihrádku. Dvě síťové přihrádky uvnitř a extra přihrádka na zip pro sponky do vlasů. Velmi praktický je háček k zavěšení tašky i odnímatelné zrcátko.

Obě postranní síťové kapsy doplňují vybavení. Oči a zuby Bouncing Bob a Mad Mabel ve tmě září, aby se kabelka dala snadno najít. Zezadu je okénko pro jmenovku.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 20 x 6,5 x 15 cm
  • Hmotnost: 240 g
  • Materiál: 100% polyester
  • Čištění pomocí vlhkého hadru

Příslušenství

Cena
1.499 Kč
Cena
729 Kč
Cena
515 Kč
Cena
444 Kč
Cena
352 Kč
Cena
1.015 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG 4Kids Mini Washbag Little Monsters - Bouncing Bob
679 Kč