Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Bryndák - bib value sada, 3-24 měsíců, 5 ks, různé barvy

LÄSSIG Bryndák - bib value sada, 3-24 měsíců, 5 ks, různé barvy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

457 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A071402

LÄSSIG Bryndák - bib value sada, 3-24 měsíců, 5 ks, různé barvy
Bryndák

Značková kvalita firmy Lässig

Lässig - bib value, 3-24 měsíců, uni, 5 kusů.
Barevné a praktické bryndáky pro nejmenší. Tyto bryndáky jsou vyrobeny z bavlny a obsahují laminát. Tak zůstane oblečení suché.
• 85% bavlna, 15% polyester
• PVC-neobsahuje
• Rozměr ca.: 21x26 cm
• pratelné na 40ø C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Bryndák - bib value sada, 3-24 měsíců, 5 ks, různé barvy
457 Kč