% Jarní překvapení %
Jarní překvapení
SLEVA 10%
JARO4472
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
LÄSSIG Bryndáky LELA multicolor 7 ks

LÄSSIG Bryndáky LELA multicolor 7 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 13 kusy k dispozici!

626 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A121883

LÄSSIG Bryndáky LELA multicolor 7 ks
BRYNDÁK

Značková kvalita od LÄSSIG

LÄSSIG Bryndáky striped multicolour 7 ks
Díky praktické sadě bryndáků Lela pro dívky a chlapce mohou malí gurmáni bez starosti bryndat a to ji několikrát za sebou. Bryndáky jsou vyrobeny z bavlny a mají odpovídající laminování, aby i oblečení pod nimi zůstalo zaručeně suché.
• 85% Bavlna, 15% Polyester
• Bez obsahu PVC.
• Rozměry ca.: 21 x 26 cm
• Prát max. na 40 °C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Bryndáky LELA multicolor 7 ks
626 Kč